Özel Sipariş Mobilya Üretimi

Hayal Gücünüzü Özgür Bırakın!

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürün

Resmini ya da çizimini gönderdiğiniz mobilya tasarımlarınızın, öncelikle fiyat tekliflerini en kısa sürede size ulaştırıyor ve değerlendirmenize sunuyor. Onayınızı verip uygulama talebinizi ilettiğiniz anda ise, Loolpi Home Tecrübeli Kadrosu ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye başlıyor. Sizin çizgileriniz, sizin zevkiniz, sizin tercihleriniz, yine sizin belirlediğiniz malzemelerle, tam istediğiniz ölçülerde şekillenip hayata geçiyor.

 

Sizi yansıtan özel mobilyalar...

Pek çok evde benzerlerini görebileceğiniz standart mobilyaların devri geride kaldı. Şimdi, mobilyalarınızı gönlünüzce biçimlendirebilir ya da beğendiğiniz özgün modellerden esinlenerek kendi model tasarımlarınızı uygulatabilirsiniz.

Beğenilerin, tercihlerin kişiye özel ve birbirinden çok farklı olduğu gerçeğinden yola çıkan Loolpi Home, yaşadığı mekana özen gösterenleri yepyeni bir mobilya alışverişi modeli ile tanıştırıyor. Kişiye özel üretilen mobilyalarla, mekanlarda hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Loolpi Home yenilikçi yaklaşımı sayesinde, mobilya dünyasında hazır sunulan ve benzerleri başka ürünlerde de görülebilen çeşitler arasından tercih yapma zorunluluğu geride kalıyor. Artık herhangi bir dergide görüp beğendiğiniz, evinize, ofisinize uyarlamak istediğiniz ya da tamamen kendi hayal gücünüzün, yaratıcı düşüncenizin ürünü olan modellerin görsellerini, Loolpi Home'a göndererek sipariş edebilirsiniz. Dilediğiniz özelliklerde mobilya üretimini sağlayıp sadece size özel, sizin ihtiyaç ve zevklerinize göre biçimlenmiş mekanlara, sizi anlatan bir dekorasyona kavuşabilirsiniz. Mobilyayı sınırların ve standartların dışına çıkarıp özgürleştiren, kişiye özgü hale getiren Loolpi Home dekorasyona ilişkin isteklerinize yepyeni ve geniş bir alan açıyor.